Kauno m. savivaldybės strateginis plėtros planas iki 2030 m.

Neįgalumo nustatymai

Šriftas

Aa Aa Aa

Naujienos

Tarpinių strateginio plėtros plano rezultatų pristatymas

2021 10 25

Spalio 28 d., ketvirtadienį, 10 val. vyks Kauno miesto savivaldybės strateginio plėtros plano iki 2030 m. rengimo tarpinių rezultatų pristatymas. Tiesioginę transliaciją stebėkite adresu: https://www.youtube.com/watch?v=Ct_m84ngjUk.

Renginyje bus pristatyti atliktų tyrimų ir viešųjų diskusijų rezultatai. Darbo grupių atstovai diskutuos sumanios ir konkurencingos Kauno miesto ekonomikos plėtros, miesto tapatumo ir įvaizdžio stiprinimo, kultūros ir turizmo plėtros, kokybiškos švietimo ir sporto paslaugų sistemos bei kokybiškų sveikatos priežiūros ir socialinių paslaugų plėtros klausimais.

Antroje diskusijoje bus keliami darnios teritorijų ir gyvenamosios aplinkos vystymosi, Kauno miesto darnios judumo sistemos, žaliojo kurso vystymo ir sumanaus miesto valdymo bei kokybiškų viešųjų paslaugų klausimai.

Darbiniame renginyje dalyvaus ne tik Kauno miesto vadovai, savivaldybės ir pavaldžių įstaigų atstovai, tačiau ir kviestiniai svečiai.

Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubo ir „Žalgirio“ arenos direktorius Paulius Motiejūnas pristatys pranešimą tema: „Žalgiris“ kaip Kauno miesto įvaizdžio dalis. Finansų analitikas Marius Dubnikovas kalbės „Kodėl Kaunas strategiškai patraukliausia vieta investicijoms Lietuvoje?“. Dr. Ainius Lašas, Kauno technologijos universiteto dekanas pristatys poziciją dėl švietimo svarbos „Kas turės kokybiškiausią švietimą – laimės Lietuvą”.

Architektas, darnaus judumo ekspertas Justas Ingelevičius apžvelgs laivybos Nemunu galimybes pranešime „Nemunas – raktas į darnaus judumo sistemą”, o Mantas Tvarijonavičius, „Good People“ vadovas, lektorius-psichologas pristatymus pabaigs „Geresnė emocinė sveikata mieste ir miestą valdančioje komandoje su humoro doze“.

Kauno miesto savivaldybė Kauno miesto strateginį plėtros planą iki 2030 m. rengia kartu su UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ bei UAB „Civitta“.

Renginį kviečiame stebėti youtube kanalu: https://www.youtube.com/watch?v=Ct_m84ngjUk

Kitos naujienos

Daugiau