Kauno m. savivaldybės strateginis plėtros planas iki 2030 m.

Neįgalumo nustatymai

Šriftas

Aa Aa Aa

Naujienos

Tarpinių strateginio plėtros plano rezultatų pristatymas

2021 10 25

Spalio 28 d., ketvirtadienį, 10 val. vyko Kauno miesto savivaldybės strateginio plėtros plano iki 2030 m. rengimo tarpinių rezultatų pristatymas. Tiesioginė transliacija vyko adresu: https://www.youtube.com/embed/viUJ9OjV34s.

Renginyje buvo pristatyti atliktų tyrimų ir viešųjų diskusijų rezultatai. Darbo grupių atstovai diskutavo sumanios ir konkurencingos Kauno miesto ekonomikos plėtros, miesto tapatumo ir įvaizdžio stiprinimo, kultūros ir turizmo plėtros, kokybiškos švietimo ir sporto paslaugų sistemos bei kokybiškų sveikatos priežiūros ir socialinių paslaugų plėtros klausimais.

Antroje diskusijoje buvo keliami darnios teritorijų ir gyvenamosios aplinkos vystymosi, Kauno miesto darnios judumo sistemos, žaliojo kurso vystymo ir sumanaus miesto valdymo bei kokybiškų viešųjų paslaugų klausimai.

Darbiniame renginyje dalyvavo ne tik Kauno miesto vadovai, savivaldybės ir pavaldžių įstaigų atstovai, tačiau ir kviestiniai svečiai.

Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubo ir „Žalgirio“ arenos direktorius Paulius Motiejūnas pristatė pranešimą tema: „Žalgiris“ kaip Kauno miesto įvaizdžio dalis. Finansų analitikas Marius Dubnikovas kalbėjo „Kodėl Kaunas strategiškai patraukliausia vieta investicijoms Lietuvoje?“. Dr. Ainius Lašas, Kauno technologijos universiteto dekanas pristatė poziciją dėl švietimo svarbos „Kas turės kokybiškiausią švietimą – laimės Lietuvą”.

Architektas, darnaus judumo ekspertas Justas Ingelevičius apžvelgė judėjimo klausimus, o Mantas Tvarijonavičius, „Good People“ vadovas, lektorius-psichologas pristatymą pabaigė tema: „Geresnė emocinė sveikata mieste ir miestą valdančioje komandoje su humoro doze“.

Kauno miesto savivaldybė Kauno miesto strateginį plėtros planą iki 2030 m. rengia kartu su UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ bei UAB „Civitta“.

Renginio įrašas pasiekiamas youtube kanalu: https://www.youtube.com/watch?v=Ct_m84ngjUk

Kitos naujienos

Daugiau